Americky design, distributor, prodejce

Americky design, distributor, prodejce

Hamilton Beach není jen design, je to obchodník, který má velký sortiment ne jen pro profesionální kuchaře, ale i pro domácí kuchyni. Obecně můžeme říct, že Hamilton Beach má široké spektrum výrobků, který i běžný člověk potřebuje v domácnosti nejen profesionálním oboru. Samozřejmě i odborníkům a kulinářským mistrem či amatérem Hamilton Beach otevírá pestrou nabídku, která ukojí každou poptávku.

Společnost Hamilton Beach byla založena již v roce 1910, vynálezcem Frederickem J.Osiusem ve Wisconsinu. Ten zaměstnal jako manažera firmy samotného Hamiltna a Beach pracoval jako mechanik, odkoupil od nich právo užívat jejich jména pro pojmenování společnosti, tak proto Hamilton Beach. Společnost uváděla své výrobky nejčastěji na trh do Kanady, Mexika a USA. Do 80 let byly výrobky uvedené pod značkou Hamilton Beach Scovill. Ve dvacátém století se společnost sloučila s dalšími výrobci spotřebičů.

Hamilton Beach má velice obsáhlí sortiment výrobků od čističů vzduchu, mixérů, toustovačů, kuchyňských robotů, kávovarů, rychlovarných konvic, fritéz, mlýnků na kafe, šlehačů až po elektrické nože, také elektrických spiralizérů, sušiček zeleniny a ovoce a odšťavňovačů. A to jen od Hamilton a Beach hrubý souhrn jeho produktů. Jejich design uspokojí každé oko. Hamilton Beach je nejen krásný design ale i funkčnost praktičnost a spolehlivost. Hamilton Beach výrobky jsou do detailu vypracované, funkční a spolehlivé. Může být ozdobou každé kuchyně kuchyňského koutu. Každá kuchyň má jistě aspoň jeden praktický a funkční výrobek od Hamilton Beach.

Jana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *